Get Social With Us
Maciej Margas - o mnie | Fotograf Warszawa
15766
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15766,,select-theme-ver-3.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Kim jestem?

 

 

Fotografia to dużo więcej niż rejestracja rzeczywistości

Maciej Margas – O Mnie | Fotograf Warszawa

O mnie

Nazywam się Maciej Margas, urodziłem się w Warszawie i od 6 lat

fotografuję to miasto z jego najwyższych punktów.

 

Studiuję w Warszawskiej Szkole Filmowej, zrealizowałem film,

który obejrzało ponad pół miliona ludzi, przebiegłem półmaraton.

 

Leciałem śmigłowcem kilometr nad centrum Warszawy.

Jestem laureatem nagrody Grand Press Photo 2016 w kategorii Środowisko.

 

Myślę pozytywnie. Kocham to co robię.

 

505 716 689 | kontakt@maciejmargas.pl

17-500x5001 Margas

Zaufali mi:
Czym się zajmuję? Co mogę dla Ciebie zrobić?

Fotografia Wysokościowa

Fotografia Architektury

Wirtualne Wycieczki

Gigapanoramy

IMG_3286-320x180 Margas

W ostatnich latach zwiedziłem dachy wszystkich warszawskich wieżowców i wykonałem setki zdjęć. Wiem jak zachować bezpieczeństwo w takich miejscach (posiadam badania wysokościowe oraz odbyłem specjalistyczne szkolenie potwierdzone Certyfikatem Assecuro), a przede wszystkim jak wykonać pełne dynamiki zdjęcia miasta widzianego z lotu ptaka, niezależnie od pory dnia czy roku.

Wspinałem się po opuszczonych fabrycznych halach, antenach wieżowców, połączonych ze sobą śródmiejskich dachach oraz budowlanych rusztowaniach. Niejednokrotnie leciałem nad miastem samolotem, motoparalotnią czy śmigłowcem, siedząc w otwartych drzwiach. Nic mnie nie napędza tak jak adrenalina, a najlepsze fotografie to takie, jakich nie posiada nikt inny. Kilka razy zdarzyło mi się wchodzić 40 pięter do góry mając na plecach 10kg sprzętu.

Wykonuję gigapanoramy do wielkoformatowych wydruków oraz panoramy 360, które umożliwiają wirtualny spacer po wybranym miejscu.

Przez ponad półtora roku realizowałem swój film – „Warsaw 24h timelapse”, który jest najpopularniejszym timelapse’em w Polsce, i o którym więcej można przeczytać tutaj. Jestem cierpliwym twórcą, a perfekcjonizm to moja wrodzona cecha. Przygotowania do mojego ostatniegi projektu – WARSAW ON AIR by Maciej Margas zajęły mi pół roku przygotowań, a sam czas zdjęć wyniósł… 3 godziny! Potrafię poradzić sobie w najróżniejszych sytuacjach – od zachodu słońca po timelapse’y długoterminowe, trwające od kilku do kilkudziesięciu dni; od gwiaździstego nieba po budowę wieżowca. Jako jedyna osoba w Polsce uzyskałem wsparcie technologiczne od Alpine Laboratories oraz wykonuję nocne lotnicze zdjęcia miast o doskonałej jakości. Mam mnóstwo pomysłów i powoli je realizuję.

Filmy Timelapse

3-2-924x5191-320x180 Margas

Współpraca

P6I15753-320x180 Margas

Od 7 lat opowiadam o Warszawie – fotografią, słowem, oraz filmem. Zgromadziłem w tym czasie rzeszę aktywnych fanów (Facebook9500 osób, Instagram1200) i należę do ścisłej czołówki warszawskich fotografów. Moje prace są unikatowe, a nazwisko Margas rozpoznawalne.

Moi czytelnicy to miłośnicy dobrej fotografii, Warszawy, bacznie śledzący jej rozwój i żywo zainteresowani tym, co dzieje się w tym mieście, a także w całej Polsce. Chętnie oglądają ją z nietypowych perspektyw, chcą obserwować zachodzące w niej zmiany. Dzięki mnie mają taką możliwość.

Od czasu kiedy zacząłem fotografować jako Maciej Margas udało mi się stworzyć markę rozpoznawalną, kojarzoną z ciekawymi pomysłami i dobrą jakością.

Chętnie współpracuję z deweloperami, lokalnymi podmiotami, agencjami interaktywnymi, producentami sprzętu foto/video, oraz innymi firmami. Mogę odwiedzić Waszą budowę, budynek, wydarzenie. Nie tylko w Warszawie. Możemy przeprowadzić konkurs lub wspólną akcję. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu jak możemy współpracować – daj znać, razem na pewno coś wymyślimy. Potrzebujesz mnie poza Warszawą? Najciekawsze projekty to te, które są dla mnie wyzwaniem 🙂

Bądź na bieżąco

Zobacz więcej na moim blogu:

  • Stare-Miasto-WARSAW-ON-AIR-5-1-125x102 Margas
    Serce Miasta – WARSAW ON AIR

    Serce Miasta to jeden z rozdziałów mojego albumu fotograficznego WARSAW ON AIR. Przy okazji odkryłem, że podobne zdjęcia wykonano 73 lata temu......

  • smog-w-warszawie-5-125x102 Margas
    Smog w Warszawie z lotu ptaka

    Smog w Warszawie uchwycony z pokładu samolotu. Widoki na zdjęciach są malownicze, ale rzeczywistość i świadomość zanieczyszczenia powietrza przeraża....

Śledź mnie na facebooku:

Śledź mnie na facebooku:

Fotografia to emocje.

Te, które towarzyszą jej powstawaniu, oraz te, które odczuwamy patrząc na nią.

 

Zapraszam do współpracy!

Maciej Margas