Get Social With Us
 

Skąd zrobiłem to zdjęcie?

Skąd zrobiłem to zdjęcie?

Wyglądanie skyline’u Warszawy z dalekich punktów to jedne z moich ulubionych obserwacji. Warszawskie wieżowce z daleka pełnią funkcję swoistego kompasu, a wracając do stolicy zawsze zwracam uwagę czy na horyzoncie majaczy już PKiN 🙂

24 Skąd zrobiłem to zdjęcie?

Wypad, w czasie którego wykonałem te fotografie, planowałem już od pewnego czasu ponieważ ten widok w miarę często mam okazję podziwiać, a nigdy nie mogłem się zatrzymać aby go uwiecznić. W końcu udało mi się zgrać jednocześnie wyprawę oraz pozycję, z której słońce wynurzy się nad horyzontem.

Na Facebooku pytałem dwukrotnie, ale nikt nie odpowiedział prawidłowo. Poniższe zdjęcia prezentują się od najbliższego do najdalszego.
Po którym zgadniesz skąd zrobiłem to zdjęcie? 🙂

32 Skąd zrobiłem to zdjęcie?
41 Skąd zrobiłem to zdjęcie?
52 Skąd zrobiłem to zdjęcie?

Jeżeli powyższe zdjęcia nic Ci nie mówią, to te poniżej nie pozostawią już wątpliwości. Sam byłem zaskoczony, że będzie stamtąd widoczna taka panorama Warszawy.

6 Skąd zrobiłem to zdjęcie?
7 Skąd zrobiłem to zdjęcie?
81 Skąd zrobiłem to zdjęcie?

Fotografie zostały wykonane kilka dni w czasie wschodu słońca z podwarszawskiego Węzła Konotopa, w którym kończy się autostrada A2 oraz ma miejsce rozjazd na Południową Obwodnicę Warszawy oraz trasę S8. Kto zgadł ręka w górę 🙂