Skąd zrobiłem to zdjęcie?

Skąd zrobiłem to zdjęcie?

Wyglądanie skyline’u Warszawy z dalekich punktów to jedne z moich ulubionych obserwacji. Warszawskie wieżowce z daleka pełnią funkcję swoistego kompasu, a wracając do stolicy zawsze zwracam uwagę czy na horyzoncie majaczy już PKiN 🙂

Wypad, w czasie którego wykonałem te fotografie, planowałem już od pewnego czasu ponieważ ten widok w miarę często mam okazję podziwiać, a nigdy nie mogłem się zatrzymać aby go uwiecznić. W końcu udało mi się zgrać jednocześnie wyprawę oraz pozycję, z której słońce wynurzy się nad horyzontem.

Na Facebooku pytałem dwukrotnie, ale nikt nie odpowiedział prawidłowo. Poniższe zdjęcia prezentują się od najbliższego do najdalszego.
Po którym zgadniesz skąd zrobiłem to zdjęcie? 🙂

Jeżeli powyższe zdjęcia nic Ci nie mówią, to te poniżej nie pozostawią już wątpliwości. Sam byłem zaskoczony, że będzie stamtąd widoczna taka panorama Warszawy.

Fotografie zostały wykonane kilka dni w czasie wschodu słońca z podwarszawskiego Węzła Konotopa, w którym kończy się autostrada A2 oraz ma miejsce rozjazd na Południową Obwodnicę Warszawy oraz trasę S8. Kto zgadł ręka w górę 🙂